/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Informacje o drużynie
CMGT OPS
rozgrywki: Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
O drużynie
CMGT Ops to bardzo sympatyczny zespół. Widać, że piłkarze tego zespołu lubią się i dobrze rozumieją na boisku. W obecnej rundzie udane występy przeplatają z tymi słabszymi, ale i tak zajmują piątą lokatę i tylko katastrofa mogłaby im ją odebrać. Z pewnością w przyszłej rundzie powalczą o więcej, bo ich na to stać. Zespół opiera się na kapitanie Toczyskim, który swoim zaangażowaniem w grę potrafi zarazić kolegów wolą walki, co się często kończy zwycięstwem CMGT. Zawodnik ten zgromadził najwięcej asyst w swoim teamie, a w ilości strzelonych bramek jest tuż za dobrze wyszkolonym technicznie i mającym mocne uderzenie Janowskim. Mówiąc o piłkarzach CMGT nie sposób nie wspomnieć o Kostrubcu, który jet bardzo ważną postacią tego zespołu. Ile dla niego znaczy udowodnił choćby w meczu z TCU zapewniając w ostatniej minucie zwycięstwo. Zawodnicy z pola mogą czuć się pewnie, bo między słupkami stoi Buguszewski. Oglądając interwencje tego goalkeepera ręce same składają się do oklasków. Podsumowując CMGT to solidny team, który jeżeli dopracuje taktykę może zagrozić drużynom z czuba tabeli.
CMGT - ułożony team, choć mający lekkie braki kadrowe. O sile CMGT stanowi kolektyw oraz dobre zgranie. Czasami o korzystnym wyniku może przesądzić dyspozycja dnia któregokolwiek z zawodników. Ponadto mają jednego z lepszych bramkarzy w Ekstraklasie - Adama Boguszewskiego. Zawsze walczą do końca, nie odpuszczają. Dzięki temu mogą być niebezpiecznie dla najlepszych, o czym przekonało się już chociażby Albi co prawda wygrywając ale po dużych męczarniach. Będą walczyć o utrzymanie w Ekstraklasie.
W 2010 pisali: zespół CMGT OPS posiada w swoim składzie świetnego bramkarza, Adama Boguszewskiego, który potrafi bronić w nieprawdopodobnych wręcz sytuacjach. To dzięki niemu zajmują wysokie miejsce z perspektywami awansu w tabeli. Innym ciekawym zawodnikiem jest lis pola karnego Radek Toczyński, jednakże pozbawiony podań od kolegów nie stanowi już takiego zagrożenia dla bramki przeciwnika.Były mecze jak marzenia, ale też takie, gdzie po meczu w szatni było cicho Tak w skrócie można opisać poczynania tej drużyny.
Archiwalne zdjęcia drużyny
Statystyki zawodników w rozgrywkach:
Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
Imię i nazwiskoPozycjaMeczeBramkiAsystyPunkty
1.Maciej Łuczak2404
2.Karol Szustakiewicz2134
3.Radosław Toczyski2213
4.Tomasz Janowski2112
5.Sebastian Platał1112
6.Tomasz Albrecht2000
7.Sebastian Dziubdziński1000
8.Radosław Kostrubiec2000
Kalendarz spotkań drużyny w rozgrywkach:
Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
DataBoisko GospodarzeGościeWynik.
------Risk&TrustCMGT OPS
- : -
------Loco MotivCMGT OPS
- : -
------Albi CelestesCMGT OPS
- : -
------CMGT OPSCiti United
- : -
------Citi OldboysCMGT OPS
- : -
------Rapid RiskCMGT OPS
- : -
------CMGT OPSPlata o plomo
- : -
------CMGT OPSBreaking Bank
- : -
------CMGT OPSRed_Devils
- : -
------FinestraCMGT OPS
- : -
Poniedziałek, 2018-02-12 21:15Felińskiego 15CMGT OPSKrólewski Smak
2:3
Poniedziałek, 2018-02-19 19:45Felińskiego 15CMGT OPSNav Team
7:5
Wtorek, 2018-02-27 19:00Felińskiego 15KejskraszersCMGT OPS
- : -
e-TarNet