/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Informacje o drużynie
Rapid Risk
rozgrywki: Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
O drużynie
Rapid Risk – zespół gentelmanów. Przed spotkaniem zawsze przywitają się z sędziami i obsługą ligi. Po meczu, bez względu na wynik, podziękują przeciwnikowi i sędziom. Bardzo dobrze rozumieją się na boisku. Utrzymują się długo przy piłce wymieniając licznie podania, których celem jest uśpienie przeciwnika. Gdy to się udaje, kapitan zespołu Olszta zagrywa piłkę do ataku i Rapid kąsa przeciwników. W napadzie grają zwinni jak koty Fryska i Emre oraz Potepa, który gdy ma dobry dzień jest nie do zatrzymania. Olszta mimo tego, że trzyma wraz z Kubiszewskim i Krzesińskim w ryzach obronę, często uczestniczy w atakach i zdobywa gole. To on jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców w swojej drużynie. Jeżeli dodamy do dobrze grających zawodników bramkarza Stachulę, którego parady niejednokrotnie zatrzymały rywala, powstaje nam kolektyw, który gdy złapie dobry rytm jest w stanie przeszkodzić Albi w obronie tytułu. W obecnej rundzie Rapid zanotował tylko dwie wpadki – po walce przegrał z Albi i po słabszym meczu zremisował bezbramkowo z Red Devils. Inni przeciwnicy nie byli w stanie podjąć walki z tym zespołem, co świadczy o ich sile.
RAPID RISK - według nas najpoważniejszy kandydat do zdetronizowania mistrzowskiego Albi. W dotychczasowych spotkaniach przejeżdżali się po rywalach jak walec, wygrywając wszystko co było do wygrania. Ponadto dysponują najszczelniejszą defensywą ligi, na co niewątpliwy wpływ ma gra twardego jak skała Andrzeja Krzesińskiego, zwinnego Remka Kubiszewskiego oraz rzecz jasna lidera zespołu - Pawła Olszty. Jeżeli dodamy świetnie broniącego Marcina Stachule nie dziwi że to właśnie Rapid stracił najmniej bramek w lidze. Do tego dochodzi mocna ofensywa gdzie lideruje świetnie wyszkolony technicznie Potepa, wspomagany przez błyskotliwego Emre Binme i bardzo groźnego Pawła Fryskę. Z takim składem Rapid jest poważnym kandydatem do tytułu mistrzowskiego.
W 2010 pisano: Drużyna oparta na solidnym obrońcy Pawle Olszcie i napastnikach Grzegorzu Potepie i Piotrze Waliszewskim. Grający ze sobą od lat, zgrani, prezentujący bardzo twardą i nieustępliwą postawę. Często w meczach z silnymi zespołami grają anty-futbol, oparty na cofnięciu się do obrony całej drużyny i wyczekiwaniu na kontrę. Jeśli tracą punkty to na własne życzenie tak jak w pamiętnym meczy przeciwko Citi. Najlepszą receptą na Rapid jest zastosowanie ich taktyki, bo gdy czują, że przeciwnik czyta ich grę to w tedy mało co im wychodzi.
Archiwalne zdjęcia drużyny
Statystyki zawodników w rozgrywkach:
Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
Imię i nazwiskoPozycjaMeczeBramkiAsystyPunkty
1.Krzysztof Pawłowski2718
2.Mateusz Dąbrowski2336
3.Marcin Drozdowski2044
4.Nicholas Fearon2213
5.Mikołaj Przerwa2213
6.Paweł Olszta1000
7.Rafał Iwaniuk-Sawczuk1000
8.Adil Afandi1000
Kalendarz spotkań drużyny w rozgrywkach:
Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
DataBoisko GospodarzeGościeWynik.
------Citi UnitedRapid Risk
- : -
------Citi OldboysRapid Risk
- : -
------Rapid RiskPlata o plomo
- : -
------KejskraszersRapid Risk
- : -
------Rapid RiskFinestra
- : -
------Rapid RiskKrólewski Smak
- : -
------Risk&TrustRapid Risk
- : -
------Loco MotivRapid Risk
- : -
------Rapid RiskCMGT OPS
- : -
------Rapid RiskBreaking Bank
- : -
Wtorek, 2018-02-13 20:30Felińskiego 15Rapid RiskNav Team
4:0
Wtorek, 2018-02-20 20:30Felińskiego 15Red_DevilsRapid Risk
3:10
Wtorek, 2018-02-27 21:15Felińskiego 15Albi CelestesRapid Risk
- : -
e-TarNet