/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o drużynie
AZS PJATK
rozgrywki: Gramy dla Hani Wróbel wiosna 2018
AZS PJATK
Klub Uczelniany AZS PJATK
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych powstała w 1994 roku na mocy porozumień rządów Polski i Japonii. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. PJATK posiada także wydziały zamiejscowe w Gdańsku i Bytomiu.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zajmuje czołowe pozycje w prestiżowych rankingach. Wyróżniania jest przez studentów, pracodawców i media. Uczelnia zwraca szczególną uwagę na dostosowywanie programów kształcenia do wymogów i oczekiwań rynku pracy oraz standardów kształcenia w Unii Europejskiej i postępu w dziedzinie zastosowań technik komputerowych. Do dyspozycji studentów wszystkich kierunków są nowoczesne laboratoria, specjalistyczne pracownie informatyczne, graficzne, projektowe. Uczelnia organizuje także liczne spotkania z naukowcami, artystami, twórcami, przedstawicielami firm komputerowych oraz z przyszłymi pracodawcami.

PJATK kształci na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktoranckich. Oferta edukacyjna to studia informatyczne – Wydział Informatyki, studia artystyczne – Wydział Sztuki Nowych Mediów – kierunki grafika i architektura wnętrz, studia z dziedziny zarządzania – Wydział Zarządzania Informacją, kulturoznawstwa – Wydział Kultury Japonii oraz kilkanaście kierunków studiów podyplomowych. PJATK jako jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce ma uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych.

Kadra dydaktyczna uczelni to wybitni specjaliści – teoretycy i praktycy z Polski i z zagranicy. PJATK współpracuje również z europejskimi uczelniami oraz wykładowcami z Japonii, USA, Australii, Wietnamu. Współpraca międzynarodowa to jeden z ważnych obszarów działalności uczelni pozwalający m.in. studentom PJATK odbywać część studiów na wymianach zagranicznych, m.in. w ramach programu ERASMUS. Na stałe uczelnia współpracuje z kilkunastoma uczelniami z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Finlandii, Hiszpanii oraz Włoch. Osobne umowy dotyczą uniwersytetów w Japonii i USA.

PJATK oferuje studia w języku angielskim na kierunkach informatyka i grafika. Z tej oferty edukacyjnej korzystaj również studenci zagraniczni.

Więcej informacji na temat uczelni:www.pja.edu.pl

Statystyki zawodników w rozgrywkach:
Gramy dla Hani Wróbel wiosna 2018
Imię i nazwiskoPozycjaMeczeBramkiAsystyPunkty
1.Dawid Lewandowski4101
2.Dominik Kozieł4101
3.Bartek Dunaj4000
4.Marcin Sowiński4000
5.Max Adamek4000
6.Paweł Hnatykbramkarz4000
7.Tomek Bicz4000
8.Krzysztof Raciborski4000
Kalendarz spotkań drużyny w rozgrywkach:
Gramy dla Hani Wróbel wiosna 2018
DataBoisko GospodarzeGościeWynik.
------AZS PJATKFC Grochów
- : -
Sobota, 2018-05-19 11:00WarszawiankaBAZS PJATKMoneyGram
0:0
Sobota, 2018-05-19 11:25WarszawiankaBAZS PJATKPolicja Mokotów
0:2
Sobota, 2018-05-19 12:15WarszawiankaBAZS PJATKSporting Mordor
0:2
Sobota, 2018-05-19 13:30WarszawiankaBAZS PJATKWS Warszawa
2:5
e-TarNet