/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Klasa Biznes.
Ligowiec Biznes na półmetku rundy zimowej!
Za nami sześć tygodni rozgrywek Ligowiec Biznes w rundzie zimowej. W przypadku większości zespołów jesteśmy na półmetku. Tymczasem zapraszamy na krótkie podsumowanie tygodnia:

W ekstraklasie na pierwszym miejscu pozostaje Audiomagic.pl. Mimo porażki z Grospolem, zespół utrzymał fotel lidera z trzynastoma oczkami w dorobku. Na drugim miejscu również bez zmian, Saska PGC Team dopisała trzy punkty do ligowej tabeli za walkower z IGT. Jeden mecz mniej i strata tylko jednego punktu do pierwszego zespołu mogą zaowocować roszadą w TOP3 po następnym tygodniu. Ostatnie miejsce na pudle należy obecnie do Budimexu, który wygrał trudne spotkanie z MJM Investment. Tuż za podium wylądował Zepter IT po wysokim zwycięstwie z EcoCar. Drużyna po trzech rozegranych spotkaniach ma komplet oczek! Ekstraklasowe starcia zakończył mecz Instal-Metalu z Lekapem. Żółte trykoty pewnie rozprawiły się Lekapem, który pozostaje na ostatnim miejscu bez żadnych punktów w dorobku.

Na zapleczu Ekstraklasy odbyły się tylko dwa pojedynki. We wtorek PKO BP Finat odbił się troszeczkę od dolnej części tabeli po starciu z Lingaro, wykorzystując słabszą postawę gości w ostatnich tygodniach. W czwartek Royal Bank of Scotland zainkasował pierwsze punkty w rundzie zimowej. Ofiarą padła ekipa DSV, dla której była to druga porażka z rzędu.

W II lidze samodzielne prowadzenie w tabeli objęła Andra po środowym zwycięstwie nad Ministerstwem Obrony Narodowej . Białe Wilki awansowały na drugie miejsce podium. Gdyby nie remis 4:4 z legalalliance.pl drużyna miała szansę na fotel lidera. Na najniższe miejsce na pudle wskoczył Naczelny Sąd Administracyjny, który dosyć pewnie rozprawił się z PRA Group i zepchnął przegraną ekipę poza TOP3. Drugoligowe zmagania zakończył czwartkowy mecz Idea Banku z Perfumesco. Zażarta walka w drugiej części spotkania sprawiła, że nie udało się wyłonić zwycięzcy i na konto każdej z drużyn powędrowało jedno oczko.

W III lidze również się działo. Exatel pokonał dotychczasowego lidera - Teknikę i dzięki temu zwycięstwu awansował na pierwszą pozycję ligowej tabeli. Tuż za burtą podium znalazła się drużyna Idea Bank II. Po wysokim zwycięstwie z ostatnim zespołem ProData mają już siedem punktów w swoim dorobku. Pojedynek z dolnej części tabeli - Pracuj.pl vs Moventum nie przyniósł rozstrzygnięcia przez co żaden z tych zespołów nie odnotował skoku w górną część tabeli. Obecnie zespoły zajmują odpowiednio ósme i dziewiąte miejsce. Zmagania w najniższej klasie rozgrywkowej zakończyła potyczka Agfa Graphics z ProService Finteco. ProService wygrał swój pierwszy mecz w sezonie, co dobrze rokuje przed kolejnymi meczami. Dla Agfy była to druga zimowa porażka.


Opiekun rozgrywek jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.

............
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Audiomagic.pl6134112211
2Saska PGC Team5124013211000
3Budimex5124012313000
4Zepter IT39300248133
5Grospol.pl4930110910-3
6Instal-Metal441121413
7MJM Investment33102911131
8EcoCar53104122210-1
9IGT40004818
10LEKAP500051048
......
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Trotka.waw.pl FC Modzajto4124002611000
2KRAMP-PEST4103101710
3Lingaro693032925132
4Żandarmeria Wojskowa Warszawa59302201610-2
5PZU Sport Team472111512
6BobiRed.pl462021914134
7PKO BP Finat56203202323-1
8DSV56203142010-3
9Royal Bank of Scotland531041526131
10MoneyGram40004927
......
Tabela - Ligowiec Biznes II Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ANDRA Sp. z o.o.5124013018000
2Białe Wilki4103101911
3Naczelny Sąd Administracyjny593022623133
4PRA Group59302191723-2
5Ministerstwo Obrony Narodowej59302241110-1
6legalalliance.pl551221723
7Idea Bank541131622110
8Perfumesco541131422110
9Kolektiv33102411131
10DTS Transport410131021
.........
Tabela - Ligowiec Biznes III Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Exatel5134101610
2Teknika SA5124012311000
3Aldesa49301159133
4Idea Bank II572122617000
5IPOPEMA Business Consulting47211138000
6ProService Finteco551221515
7Agfa Graphics441121219132
8Pracuj.pl54113111510-2
9Moventum630331324000
10ProData531041430000


e-TarNet