/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Klasa Biznes.
Ligowiec Biznes w grze!
Ekstraklasa:

W wtorek Trotka.waw.pl FC Modzajto zmierzyła się z ANDRA Sp. z o.o. Mimo
udanej pierwszej połowy dla gospodarzy, to zespół gości wytrzymał kondycyjnie i pokonał FC Modzajto. Na koniec dnia Budimex zdeklasował zespół Audiomagic.pl. Wysoka wygrana może oznaczać, że firma budowlana wraca do formy. W środę Grospol.pl zgodnie z przewidywaniami pokonał PZU Sport Team, ale trzeba przyznać, że po ładnej walce. W czwartek HYABAK podejmował FC Hanoi. Drużyna z Wietnamu mimo przegranej, zagrała bardzo dobry mecz. Drużyna HYABAK pewnie pnie się w górę tabeli.

I liga:

W tym tygodniu w I lidze działo się bardzo wiele. Ekipa IGT podejmowała Lingaro. To był wyrównany mecz ale druga połowa pokazała, że gospodarze byli lepiej przygotowani do meczu. W wtorkowy wieczór BobiRed.pl po burzliwym meczu pokonało PKO BP Finat, które w tym sezonie wciąż szuka swojego pierwszego zwycięstwa. W czwartek na dzień dobry zmierzyły się Royal Bank of Scotland i MoneyGram. Ten mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny nie wiedziały jak pokonać bramkarza rywali. Dlatego też remis w tym wypadku jest bardzo sprawiedliwy. Na koniec tygodnia LEKAP zmierzył się z liderem Żandarmeria Wojskowa Warszawa. Zgodnie z zapowiedzią ten mecz był pojedynkiem dwóch równorzędnych zespołów, ale to ekipa lekarzy zdobyła trzy punkty.

II liga:

W tym tygodniu odbył się tylko jeden mecz II ligi. PRA Group podejmowało Moventum. Gracze gospodarzy zagrali solidnie zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Pozwoliło im to na spokojne zdobycie trzech punktów.

III liga, grupa pierwsza:

W wtorek Idea Bank II z wielkim trudem wydarła jeden punkt drużynie Agfa Graphics, która zanotowała już trzeci remis. Tego samego dnia Lagardere Travel Retail nie dał żadnych szans słabszemu zespołowi Nest Bank i zdobył łatwe trzy punkty. Ekipa LS Airport Services w ostatnich sekundach zdołała wywalczyć remis z ProData, która zaczyna grać co raz lepiej.

III liga, grupa druga:

W środę ProService Finteco podjął drużynę Irydion. Lider tabeli znów pokazał, że nie maja sobie równych III lidze. Ultima znów pokazała, co to znaczy gra ofensywna i strzeliła aż dziewięć bramek zespołowi legalalliance.pl. Na koniec środowego wieczoru zagrały DTS Transport i Pracuj.pl. W tym meczu drużyn z dołu tabeli to goście okazali się lepsi i zasłużenie wygrali. W czwartek HEG rozbił PIT-RADWAR S.A.. Wynik meczu nie odzwierciedla dobrze obrazu gry, ale zespół gości nie potrafił wykorzystać nadarzających się okazji.



Opiekun rozgrywek jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.

.........
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Grospol.pl49301107131
2HYABAK4930111410-1
3ANDRA Sp. z o.o.47211129
4Trotka.waw.pl FC Modzajto3620166000
5Audiomagic.pl46202815000
6Budimex341111510
7FC Hanoi41013913000
8PZU Sport Team41013613000
......
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Żandarmeria Wojskowa Warszawa49301129131
2Royal Bank of Scotland47211144247
3IGT47211121523-6
4MoneyGram4721113421-1
5BobiRed.pl462021513000
6LEKAP36201910000
7PKO BP Finat410131122000
8Lingaro30003817
.........
Tabela - Ligowiec Biznes II Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1PRA Group5124012511
2Aldesa493011311133
3IPOPEMA Business Consulting49301161010-3
4Idea Bank462021010133
5Naczelny Sąd Administracyjny46202191110-3
6Moventum3310257000
7Ministerstwo Obrony Narodowej3310259000
8DSV50005630
...............
Tabela - Ligowiec Biznes III Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Barberian412400379
2Idea Bank II410310205
3Lagardere Travel Retail472111319134
4KDP47211101010-4
5Business Link33102913000
6Agfa Graphics4303167000
7LS Airport Services32021511
8ProData41013416000
9Nest Bank41013519000

Tabela - Ligowiec Biznes III Liga jesień 2018 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Irydion515500298
2Ultima5134103215
3HEG412400181
4PIT-RADWAR S.A.593021915133
5ProService Finteco44112815
6Pracuj.pl431031114000
7legalalliance.pl531041125000
8DTS Transport40004925
9Cargill40004726


e-TarNet