/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Klasa Biznes.
Ligowiec Biznes na ostatniej prostej!
Sezon jesienny już praktycznie za nami. Pozstały nam do rozegrania finały I, II i III ligi. Wszystko to już w najbliższym tygodniu! Przedstawiamy terminarz spotkań:

Wtorek, 11 grudnia:

18:30 Idea Bank II vs Ultima - III liga, mecz o V miejsce
19:15 Agfa Graphics vs legalalliance.pl- III liga, mecz o XV miejsce
20:05 DSV vs Moventum - II liga, mecz o VII miejsce
20:55 ProData vs Cargill - III liga, mecz o XIII miejsce
21:40 LS Airport Services vs Pracuj.pl - III liga, mecz o IX miejsce

Środa, 12 grudnia:

21:40 Business Link vs PIT RADWAR SA - III liga, mecz o VII miejsce
22:25 KDP vs DTS Transport - III liga, mecz o XI miejsce

Czwartek, 13 grudnia:

18:30 Nest Bank vs ProService Finteco - III liga, mecz o XVII miejsce
19:15 Lagardere Travel Retail vs HEG - III liga, mecz o III miejsce
20:05 Barberian vs Irydion - III liga, Finał
20:55 Naczelny Sąd Administracyjny vs PRA Group - II liga, Finał
21:40 BobiRed.pl vs LEKAP - I liga, Finał


Zapowiedź Tygodnia:

I liga,
W pierwszej lidze czeka nas mecz decydujący o awansie do ekstraklasy. Czy będzie to Lekap, który ma szanse wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej po sezonowej przerwie, czy BobiRed.pl? W czwartek będzie już wszystko wiadomo.

II liga,
Podobnie jak w I lidze, w czwartek zostanie rozegrany mecz o awans między PRA Group i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Zobaczymy kto ma większe predyspozycje do gry na zapleczu ekstraklasy.

III liga,
W tym tygodniu zostaną rozegrane mecze między obiema grupami. Drużyna z 1 grupy zmierzy się z równoległą drużyną w grupie 2. I tak na początek w wtorek Idea Bank II zmierzy się z Ultimą o piąte miejsce. Agfa Graphics zagra o piętnaste miejsce z legalliance.pl. DSV rozegra mecz z Moventum o siódme miejsce. O 20:55 mecz drużyn które złapały formę na koniec sezonu, czyli Cargill i ProData, po walczą o trzynaste miejsce. Na koniec dnia LS Airport spróbuje pokonać Pracuj.pl w meczu o dziewiąte miejsce. W środę tylko dwa spotkania. W meczu o siódme miejsce zmierzą się Business Link i PIT-RADWAR.S.A. Obie drużyny są ostatnio w dobrej formie co może rokować na ciekawy pojedynek. Późnym wieczorem KDP zagra z DTS Transport o jedenaste miejsce. W czwartek bardzo ważne mecze. Na dobry wieczór dwie ostatnie ekipy obu grup, Nest Bank i ProService Finteco zagrają o przedostatnią pozycję. Następnie pojedynek o trzecie miejsce między Lagardere Travel Retail i HEG. O 20:05 mecz o awans między Barberianem i Irydionem( obie drużyny nie zanotowały porażki w rundzie zasadniczej). To będzie wielki mecz!







Opiekun rozgrywek jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.

...
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1HYABAK7165113616
2Grospol.pl7155022618
3Budimex7144214224
4Audiomagic.pl7134121620
5FC Hanoi7721429232310
6Trotka.waw.pl FC Modzajto77214183123-1
7ANDRA Sp. z o.o.77214234223-9
8PZU Sport Team710161026
...
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1LEKAP7155022316
2Żandarmeria Wojskowa Warszawa7144212319
3BobiRed.pl7124032823
4Royal Bank of Scotland7113222413137
5IGT711322222710-7
6MoneyGram7721418152310
7PKO BP Finat761332432
8Lingaro731061532
......
Tabela - Ligowiec Biznes II Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1IPOPEMA Business Consulting7186012714
2PRA Group7155023120
3Aldesa7124032521131
4Naczelny Sąd Administracyjny712403362010-1
5Ministerstwo Obrony Narodowej782231920110
6Idea Bank782232022110
7Moventum7721416262310
8DSV710161142
...
Tabela - Ligowiec Biznes III Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Barberian8227106018
2Lagardere Travel Retail8196113528
3Idea Bank II8175213416
4Business Link8155033625
5LS Airport Services8113232527137
6KDP8721518272310
7ProData851251336
8Agfa Graphics840441932
9Nest Bank810171243

Tabela - Ligowiec Biznes III Liga jesień 2018 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Irydion8206203713110
2HEG820620275110
3Ultima8175214327
4PIT-RADWAR S.A.8124043626131
5Pracuj.pl8103142424
6DTS Transport893052638
7Cargill862061943
8legalalliance.pl851251834
9ProService Finteco841161434


e-TarNet