/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Klasa Biznes.
Ligowiec Biznes rozpoczyna rundę wiosenną!



Opiekun rozgrywek jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.

............
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Zepter IT2620093000
2Audiomagic.pl2620052000
3Budimex1310072000
4Saska PGC Team1310061000
5PKO BP1310076000
6Grospol.pl1101000110
7Trotka.waw.pl FC Modzajto2101124110
8PZU Sport Team20002710
9Instal-Metal2000228
10FC Hanoi20002312
.........
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1KRAMP-PEST26200155000
2Lingaro2411075110
3PKO BP Finat2411032110
4ANDRA Sp. z o.o.241101310000
5Żandarmeria Wojskowa Warszawa231011010000
6Naczelny Sąd Administracyjny231011216000
7Royal Bank of Scotland2101123110
8LEKAP2101158110
9IGT210111115000
10BobiRed.pl20002610
.........
Tabela - Ligowiec Biznes II Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1MoneyGram2620062000
2IPOPEMA Business Consulting2411043110
3Perfumesco2411032110
4Ministerstwo Obrony Narodowej2411043000
5Teknika SA1310021000
6PRA Group2310155000
7Exatel2101135110
8Idea Bank1000123
9Agfa Graphics2000224
10DSV2000225
.........
Tabela - Ligowiec Biznes III Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Idea Bank II26200132000
2Fabet Konstrukcje2310176131
3legalalliance.pl1310054231
4Aldesa1310054000
5Pracuj.pl1310021000
6Moventum231016410-2
7ProData1101022110
8DTS Transport2101137110
9ProService Finteco2000226
10Lagardere Travel Retail20002514


e-TarNet