/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Ligowiec Biznes
13 maja 2020
Szanowni Zawodnicy Ligowca.

Przerwany sezon Ligowca Biznes oczywiście zostanie dokończony, jak tylko będzie zgoda na takie rozgrywki. Sprawdzamy, czy wg ustaleń z dnia 13 maja - możemy wznowić ligi. Będziemy Was informować tu oraz na FB: www.facebook.com/Ligowiec

Nowy sezon wiosenny wystartuje od razu po tym jak dogramy zimowy. Planujemy aby sezon potrwał do maksymalnie drugiego tygodnia lipca. Potem wracamy do gry po 17 sierpnia (po długim weekendzie) i będziemy kończyć wiosnę jesienią. Kolejny sezon jesienny zacznie się w październiku (już pod balonem) i potrwa do końca grudnia, aby sezon Zima 2021 rozpoczął się już planowo w styczniu 2021 roku.

W okresie letnim zaprosimy Was do mini ligi letniej w tygodniu wieczorami, licząc, że jesteście jak my spragnieniu piłki. Zapewne wiele osób i tak nie będzie miało urlopów, stąd będziemy pracować dla Was non stop.

Bardzo liczymy na Was, że będziemy razem grać dalej pod szyldem Ligowca Biznes i w tych samych składach.

Prośba o nieco cierpliwości.

Pozdrawiam
Adam Grzymski

W razie pytań prosimy o kontakt: Adam Grzymski tel:. 514-444-101
- e-mail: adam @ ligowiec.pl

Zapraszamy do polubienia: www.facebook.com/Ligowiec
.........
Tabela - Ligowiec Biznes Ekstraklasa zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Saska PGC Team7186013718
2Flying Bisons7165113020
3Atakro6134112717133
4Panattoni Europe913414403210-3
5Barlett7124032221
6trotka.waw.pl FC Modżajto7103133228
7Grospol.pl761332325000
8Barberian861342028000
9Irydion851252441110
10Lingaro851252651110
...
Tabela - Ligowiec Biznes I liga zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1PRA Group9196122928
2ABC Parkiety9186033426
3BobiRed.pl8165122924
4Naczelny Sąd Administracyjny8144223322
5PKO BP Finat8124043326138
6Budimex812404484110-8
7PZU Sport Team793042527
8Ministerstwo Obrony Narodowej782233238
9Lagardere Travel Retail872152835
10NatWest810171741
......
Tabela - Ligowiec Biznes II liga grupa A zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1LS World9258104516
2OBI8165122825131
3Eurosport Discovery916513362810-1
4Innogy8134132120133
5ORA Warszawa8124042434138
6Aldesa8113232822
7The Saint892332125132
8Pilot79304263510-2
9SRB.841162535
10WideLaw931082943
......
Tabela - Ligowiec Biznes II liga grupa B zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1AZS WIT6186004917
2Baleja Bar6155013218
3SpaccaNapoli.pl6134113418133
4PIT-RADWAR S.A.693032439132
5LEKAP682222426
6Getin Noble Bank662042329132
7USP Zdrowie66204344510-2
8RZGD641142230
9ADC0000000
10KDP600062444
...
Tabela - Ligowiec Biznes III liga zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Ultima8185304623
2legalalliance.pl9175223227
3Harbor Center9113243025269
4IPF Digital811323303320-9
5Lyreco893052331132
6Henkel Polska841162042
......
Tabela - Ligowiec Biznes IV liga zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ZQDEV8217014715
2Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej7165115315131
3Moventum8155033226
4DSV6124022430138
5McArthur7103132828
6ProService Finteco662042427134
7Bisnode56203161310-4
8Mindpeak631051238
9M.K.0000000
10Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej700071963
e-TarNet