/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec KOBIET
Ligowiec Kobiet!
Ligowiec Kobiet:

Jako pierwsze trzynastego października wyszły na boisko zawodniczki FC WAW oraz Warszawska Akademia Piłkarska. Faworytem przed tym meczem były zawodniczki występujące w biało-czerwonych strojach, a mimo to zespół WAP nie spuścił głowy i podniósł rzucone rękawice. Pomimo starań to jednak bardziej doświadczony zespół (FC WAW) odniósł zwycięstwo, tym samym utrzymując passę dwóch meczów bez porażki. W drugim spotkaniu na tym poziomie rozgrywkowym zawodniczki Blue Team dały lekcje gry UKS Mazovii, mimo wysokiego wyniku jakim jest 12:1 należy podkreślić pozytywny wkład bramkarki Mazovii, która tego dnia miała pełne ręce roboty broniąc około 60% uderzeń w światło bramki. Na deser creme de la creme, spotkanie Like a Girl oraz AQUICK- ,,Derby Sebastiana Gajowiaka". Każda zawodniczka wchodząca na murawę dała z siebie 101%, a jednak zwycięzca musiał być jeden i były nim zawodniczki Like a Girl , które w ładnym stylu pokonały AQUICK 7:1.


Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes (małpka) ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
......
Tabela - Ligowiec Kobiet jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW26200194
2Blue Team24110154110
3Like a Girl24110104110
4AQUICK2101128110
5Warszawska Akademia Piłkarska 21011310110
6UKS Mazovia20002322
Niedziela, 2019-10-06
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWUKS Mazovia
10:2
13:15WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
1:1
18:05WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
3:3

Niedziela, 2019-10-13
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
9:2
16:10WarszawiankaBBlue TeamUKS Mazovia
12:1
17:10WarszawiankaBLike a GirlAQUICK
7:1

Niedziela, 2019-10-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
- : -
13:15WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
17:10WarszawiankaAFC WAWBlue Team
- : -

Niedziela, 2019-10-27
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
- : -
16:10WarszawiankaAUKS MazoviaWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
17:10WarszawiankaAAQUICKBlue Team
- : -

Niedziela, 2019-11-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWAQUICK
- : -
13:15WarszawiankaAUKS MazoviaLike a Girl
- : -
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
- : -