/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec KOBIET.
Ligowiec Kobiet!
Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes@ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
......
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Diamonds Utd7186015410132
2FC WAW718601411210-2
3Blue Team7155024514
4MKSN Mazowsze Warszawa7124033137132
5Like a Girl712403181410-2
6KS Bednarska741151229
7Warszawska Akademia Piłkarska 731061064
8AQUICK710161546
Niedziela, 2019-01-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBMKSN Mazowsze WarszawaDiamonds Utd
1:8
13:15WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
12:1
14:15WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
0:2

Niedziela, 2019-02-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
16:05WarszawiankaAFC WAWAQUICK
10:1
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
0:15

Niedziela, 2019-02-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWMKSN Mazowsze Warszawa
7:3
13:15WarszawiankaBBlue TeamDiamonds Utd
4:3
14:15WarszawiankaBKS BednarskaAQUICK
2:2

Niedziela, 2019-02-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBLike a GirlAQUICK
5:1
13:15WarszawiankaBBlue TeamMKSN Mazowsze Warszawa
10:2
14:15WarszawiankaBKS BednarskaWarszawska Akademia Piłkarska
4:2

Niedziela, 2019-03-03
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWKS Bednarska
4:1
13:15WarszawiankaBLike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
5:2
14:15WarszawiankaAAQUICKDiamonds Utd
3:15

Niedziela, 2019-03-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBDiamonds UtdKS Bednarska
5:0
13:15WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska MKSN Mazowsze Warszawa
2:10
14:15WarszawiankaBAQUICKBlue Team
1:5

Niedziela, 2019-03-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
3:1
13:15WarszawiankaADiamonds UtdWarszawska Akademia Piłkarska
16:0
14:15WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaKS Bednarska
5:3

Niedziela, 2019-03-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWBlue Team
4:2
13:15WarszawiankaBLike a GirlKS Bednarska
2:0
14:15WarszawiankaBAQUICKMKSN Mazowsze Warszawa
5:6

Niedziela, 2019-03-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWDiamonds Utd
1:3
13:15WarszawiankaBMKSN Mazowsze WarszawaLike a Girl
4:2
14:15WarszawiankaBKS BednarskaBlue Team
2:9
15:10WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
3:2

Niedziela, 2019-04-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBDiamonds UtdLike a Girl
4:1
...
Tabela - Ligowiec Kobiet Cup 2019 wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Like a Girl616510162
2FC WAW614420172
3UKS Ołtarzew613411145
4MKSN Mazowsze Warszawa66204139230
5Warszawska Akademia Piłkarska 66204710230
6AQUICK66204712230
7Kobieca* Akademia Piłkarska60006135
Niedziela, 2019-04-14
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
11:30WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska UKS Ołtarzew
0:1
11:50WarszawiankaBLike a GirlAQUICK
2:0
11:50WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaKobieca* Akademia Piłkarska
8:0
12:08WarszawiankaBLike a GirlUKS Ołtarzew
3:0
12:08WarszawiankaAFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
2:0
12:26WarszawiankaAAQUICKKobieca* Akademia Piłkarska
2:0
12:26WarszawiankaBFC WAWMKSN Mazowsze Warszawa
2:0
12:44WarszawiankaBKobieca* Akademia PiłkarskaUKS Ołtarzew
0:8
12:44WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
3:0
13:02WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
1:1
13:02WarszawiankaBAQUICKMKSN Mazowsze Warszawa
2:1
13:20WarszawiankaAKobieca* Akademia PiłkarskaWarszawska Akademia Piłkarska
1:4
13:20WarszawiankaBFC WAWAQUICK
4:1
13:38WarszawiankaBUKS OłtarzewMKSN Mazowsze Warszawa
2:1
13:38WarszawiankaAKobieca* Akademia PiłkarskaLike a Girl
0:5
13:56WarszawiankaAFC WAWKobieca* Akademia Piłkarska
8:0
13:56WarszawiankaBUKS OłtarzewAQUICK
3:1
14:14WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska MKSN Mazowsze Warszawa
1:2
14:14WarszawiankaBFC WAWUKS Ołtarzew
0:0
14:32WarszawiankaBMKSN Mazowsze WarszawaLike a Girl
1:2
14:32WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
2:1