/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec KOBIET.
Ligowiec Kobiet!
Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes@ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
......
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW26200222
2Like a Girl1310020132
3Diamonds Utd1310081000
4Blue Team2310115210-2
5KS Bednarska0000000
6MKSN Mazowsze Warszawa1000118
7AQUICK10001110
8Warszawska Akademia Piłkarska 20002127
, 0000-00-00
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
------Diamonds UtdLike a Girl
- : -

Niedziela, 2019-01-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBMKSN Mazowsze WarszawaDiamonds Utd
1:8
13:15WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
12:1
14:15WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
0:2

Niedziela, 2019-02-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
16:05WarszawiankaAFC WAWAQUICK
10:1
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
0:15

Niedziela, 2019-02-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWMKSN Mazowsze Warszawa
- : -
13:15WarszawiankaABlue TeamDiamonds Utd
- : -
14:15WarszawiankaAKS BednarskaAQUICK
- : -

Niedziela, 2019-02-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaALike a GirlAQUICK
- : -
13:15WarszawiankaABlue TeamMKSN Mazowsze Warszawa
- : -
14:15WarszawiankaAKS BednarskaWarszawska Akademia Piłkarska
- : -

Niedziela, 2019-03-03
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWKS Bednarska
- : -
13:15WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
14:15WarszawiankaAAQUICKDiamonds Utd
- : -

Niedziela, 2019-03-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaADiamonds UtdKS Bednarska
- : -
13:15WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska MKSN Mazowsze Warszawa
- : -
14:15WarszawiankaAAQUICKBlue Team
- : -

Niedziela, 2019-03-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
- : -
13:15WarszawiankaADiamonds UtdWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
14:15WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaKS Bednarska
- : -

Niedziela, 2019-03-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWBlue Team
- : -
13:15WarszawiankaALike a GirlKS Bednarska
- : -
14:15WarszawiankaAAQUICKMKSN Mazowsze Warszawa
- : -

Niedziela, 2019-03-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWDiamonds Utd
- : -
13:15WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaLike a Girl
- : -
14:15WarszawiankaAKS BednarskaBlue Team
- : -
15:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
- : -