/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Ligowiec Kobiet!
Szanowne Zawodniczki!


Zapraszamy do udziału w między sezonowym turnieju - Ligowiec Kobiet Cup wiosna 2020.

Turniej będzie się składał z fazy grupowej oraz meczów finałowych.

Sześć zespołów zostało podzielonych na dwie grupy, w których zagramy systemem każdy z każdym.

Miejsce zajęte w grupie, będzie uprawniało do gry o poszczególne miejsce w turnieju.

Zespoły z I miejsc rozegrają finał, z II miejsc powalczą o III miejsce w turnieju a ostatnie drużyny z grup zagrają o miejsce V.

Poniżej prezentujemy podział grup, oraz terminy spotkań:

__________________________________________________________________________________________________________

Grupa A, 15 marca 2020:

Like a Girl

FC WAW

Aquick


13:15 Like a Girl vs. FC WAW

13:55 FC WAW vs. Aquick

14:35 Aquick vs. Like a Girl

__________________________________________________________________________________________________________

Grupa B + mecz o V miejsce, 22 marca 2020:

Warszawska Akademia Piłkarska

Blue Team

Zamłynie Radom - Juniorki


13:15 WAP vs. Blue Team

13:55 Blue Team vs. Zamłynie Radom - Juniorki

14:35 Zamłynie Radom - Juniorki vs. WAP

15:15 - mecz o V miejsce (3A vs. 3B)

__________________________________________________________________________________________________________

Finały, 29 marca 2020:

13:15 - mecz o III miejsce (2A vs. 2B)

13:55 - finał (1A vs. 1B)

__________________________________________________________________________________________________________
Prosimy o szybkie potwierdzenie uczestnictwa w zawodach, mailowo bądź telefonicznie.

__________________________________________________________________________________________________________
Krok od mistrzostwa

W minioną niedzielę w rozgrywkach Ligowiec Kobiet odbyło się przedostatnie spotkanie pomiędzy Like a Girl, a Warszawską Akademią Piłkarską. Zespół prowadzony przez Sebastiana Gajowiaka był faworytem tego pojedynku jednak WAP dzielnie stawiał im opór stwarzając sobie przy tym kilka okazji bramkowych. Lepsze okazały się faworytki wygrywając ten mecz 4:0 aczkolwiek skuteczność po obu stronach pozostawiła wiele do życzenia.
Na ten moment Like a Girl obejmuje pozycję lidera jednak może się do diametralnie zmienić wraz z ostatnim spotkaniem w tym sezonie pomiędzy Blue Team, a WAP. Jeżeli ,,niebieskie" zdobędą chociażby jeden punkt to tytuł mistrzowski trafi w ich ręce.


Artur Małecki




Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes (małpka) ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
......
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Like a Girl613411246110
2Blue Team5134102813110
3Zamłynie Radom6124023515
4AQUICK693031417
5UKS Mazovia662041537131
6FC WAW66204192310-1
7Warszawska Akademia Piłkarska50005731
Niedziela, 2020-01-12
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:00WarszawiankaALike a GirlZamłynie Radom
1:2
13:00WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
2:1
14:00WarszawiankaAFC WAWBlue Team
3:6

Niedziela, 2020-01-19
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:00WarszawiankaAUKS MazoviaZamłynie Radom
1:11
13:00WarszawiankaAFC WAWAQUICK
3:2
14:00WarszawiankaABlue TeamLike a Girl
2:2

Niedziela, 2020-01-26
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:15WarszawiankaBFC WAWLike a Girl
1:3
15:10WarszawiankaBWarszawska Akademia PiłkarskaUKS Mazovia
1:4
16:10WarszawiankaBBlue TeamAQUICK
6:1

Niedziela, 2020-02-02
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
7:3
13:15WarszawiankaAZamłynie RadomAQUICK
3:4
14:15WarszawiankaALike a GirlUKS Mazovia
12:0
15:10WarszawiankaAZamłynie RadomBlue Team
2:6

Niedziela, 2020-02-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKLike a Girl
1:2
15:10WarszawiankaBFC WAWUKS Mazovia
3:4

Niedziela, 2020-02-23
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKWarszawska Akademia Piłkarska
4:2
17:10WarszawiankaAUKS MazoviaBlue Team
5:8

Niedziela, 2020-03-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWZamłynie Radom
2:5
14:15WarszawiankaAWarszawska Akademia PiłkarskaZamłynie Radom
1:12

Niedziela, 2020-03-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBLike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
4:0

Czwartek, 2099-01-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBWarszawska Akademia PiłkarskaBlue Team
- : -