/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
Ligowiec KOBIET
Ligowiec Kobiet!
Szanowne Zawodniczki!

Za nami runda finałowa Ligowca Kobiet! Po czterech meczach w systemie 'każdy z każdym' znamy już kolejność w grupie mistrzowskiej jak i grupie pocieszenia. Teraz pozostały przed nami największe emocje - czyli mecze o miejsca! Te odbędą się już w najbliższą niedzielę 8 grudnia. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań:

12:20 AQUICK vs Warszawska Akademia Piłkarska (mecz o V miejsce)

13:15 UKS Mazovia vs Like a Girl (mecz o III miejsce)

17:10 FC WAW vs Blue Team (finał)



PRZEWIŃ NA SAM DÓŁ ABY ZOBACZYĆ TABELE ORAZ TERMINARZ RUNDY FINAŁOWEJ

Ligowiec Kobiet:

W minioną niedzielę (24.11.) zostały rozegrane mecze I serii grupy mistrzowskiej i pocieszenia, gdzie zawodniczki grały, po 25. minut w trybie ,,każdy z każdym".
Po pierwszych dwóch spotkaniach rundy finałowej na pierwszym miejscu znajduje się zespół Blue Team, który w starciu z Like a girl odniósł zwycięstwo 4:0, a z FC WAW remis 1:1. W bezpośrednim spotkaniu wyżej wymienionych drużyn 25. minut gry nie wyłoniło zwycięzcy, a sam mecz zakończył się wynikiem 0:0.
W grupie pocieszenia AQUICK zdominował rywalki doświadczeniem i dokładną przemyślaną grą, dzięki czemu po dwóch spotkaniach zajmują one fotel lidera z sześcioma punktami na koncie. Na drugim miejscu znajduje się UKS Mazovia, która po zwycięstwie nad WAP (#3) 5:1 przegrała z AQUCIK-iem 1:0.


Artur Małecki


Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes (małpka) ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
Tabela - Ligowiec Kobiet jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW513410296
2Like a Girl511320269
3Blue Team5103112210
4AQUICK54113517
5Warszawska Akademia Piłkarska 520231028
6UKS Mazovia510141032
Niedziela, 2019-10-06
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWUKS Mazovia
10:2
13:15WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
1:1
18:05WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
3:3

Niedziela, 2019-10-13
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
9:2
16:10WarszawiankaBBlue TeamUKS Mazovia
12:1
17:10WarszawiankaBLike a GirlAQUICK
7:1

Niedziela, 2019-10-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
2:1
13:15WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
10:1
17:10WarszawiankaAFC WAWBlue Team
3:0

Niedziela, 2019-10-27
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBFC WAWLike a Girl
1:1
16:10WarszawiankaBUKS MazoviaWarszawska Akademia Piłkarska
3:3
17:10WarszawiankaBAQUICKBlue Team
0:2

Niedziela, 2019-11-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWAQUICK
6:1
13:15WarszawiankaAUKS MazoviaLike a Girl
3:5
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
3:5
...
Tabela - Ligowiec Kobiet runda finałowa jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Blue Team48220103
2FC WAW4512156
3Like a Girl4202228

Tabela - Ligowiec Kobiet runda finałowa jesień 2019 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1UKS Mazovia49301143231
2AQUICK493016423-1
3Warszawska Akademia Piłkarska 40004215
Niedziela, 2019-11-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:15WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
0:0
14:40WarszawiankaABlue TeamLike a Girl
4:0
15:05WarszawiankaAFC WAWBlue Team
1:1
15:30WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
0:2
15:55WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska UKS Mazovia
1:5
16:20WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
1:0

Niedziela, 2019-12-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
13:15WarszawiankaALike a GirlFC WAW
1:3
13:45WarszawiankaALike a GirlBlue Team
1:1
14:15WarszawiankaABlue TeamFC WAW
4:1
14:45WarszawiankaAAQUICKWarszawska Akademia Piłkarska
2:1
15:15WarszawiankaAUKS MazoviaWarszawska Akademia Piłkarska
6:0
15:45WarszawiankaAUKS MazoviaAQUICK
3:1