/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec Ladies Cup 2018
Ligowiec Ladies Cup 2018
9 grudnia 2018 odbyła się kolejna edycja turnieju "Ligowiec Ladies Cup"

Zespoły zostały rozlosowane między cztery grupy po cztery zespoły. Drużyny ,które
zajęły miejsca I i II w swojej grupie grały dalej w fazie pucharowej OPEN , za to
drużyny z miejsc III - IV kontynuowały swoją piłkarską przygodę w kategorii AMATOR .

W grupie A z pierwszego miejsca wyszła drużyna FC WAW, która po trzech
spotkaniach miała na swoim koncie 7 punktów i pewnie awansowała do grupy OPEN.
Ciekawej natomiast było w walce o drugie miejsce , gdzie AZS PW Plus i Bella Team miały
po 4 pkt i choć AZS miał gorszy bilans bramkowy to w bezpośrednim starciu był
lepszy i to on zajął miejsce premiowane grą w kategorii OPEN.
Do kategorii AMATOR dołączyły zespoły, wspomniana wcześniej Bella Team (4 punkty) oraz Blue Team (1 punkt).


Grupę B z łatwością zdobyły znane dobrze "Ligowcom" Diamonds UTD wygrywając
wszystkie trzy spotkania (nie tracąc przy tym żadnej bramki!).
Drugie miejsce również dające szanse na mierzenie się w grupie OPEN wywalczyła drużyna
WAP Girls Bemowo z dwoma zwycięstwami na koncie.
Na miejscach 3-4 znalazły się następująco - Legia Ladies (3 punkty) oraz
Etnoliga kontynuując swoją przygodę w kategorii AMATOR.


W grupie C sytuacja również była prosta - dziewczyny z Zamłynia Radom deklasując rywalki wygrały grupę nie tracąc choćby jednego oczka czy bramki!
Walka o drugie miejsce również szybko się rozwiązała - zajęła je drużyna z Raszyna.
Miejsca 3-4 zajęły: Bednarska (3 punkty) oraz WAP (0 punktów) kontynuując w kategorii Amator.

W Grupie D, Piastovia Pisatów nie zostawiła żadnych złudzeń odnośnie ich formy i
wyszła z niej z kompletem zwycięstw również nie tracąc żadnej bramki .
Miejsce drugie zajęła młoda drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego z dwoma wygranymi i jedną porażką na swoim koncie.
Miejsca III i IV zajęły odpowiednio drużyny Raszyn II (3 punkty) oraz Like a Girl (0 punktów).

Faza Pucharowa OPEN:

W pierwszym ćwierćfinale spotkały się drużyny : FC WAW i WAP Girls Bemowo .
Górą w tym starciu była drużyna z Bemowa wygrywając skromnie 1:0

W drugim ćwierćfinale Zamłynie Radom podejmowało KSZO Ostrowiec i tu również mecz
zakończył się wynikiem 1:0 (dla Zamłynia)

W trzecim ćwierćfinale Diamonds UTD podejmowało AZS ,któremu przed tym spotkaniem
nie dawano żadnych szans . Choć Diamonds wygrało 2:0 to trzeba oddać AZS-owi szacunek za
serce do gry i ducha walki .

W czwartym i ostatnim ćwierćfinale Piastovia Piastów podejmowała Raszyn I .
Tu natomiast mecz zakończył się niemałą niespodzianką !
Raszyn I konsekwentną grą wyeliminował rywalki z Piastowa i zameldował się w
półfinale z przytupem!

W półfinałach pocieszenia zmierzyły się zespoły :

FC WAW - KSZO Ostrowiec
Tu do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, które wygrały młode
piłkarki z Ostrowca meldując się w meczu o V miejsce w turnieju.

AZS PW Plus - Piastovia Piastów
W tym meczu było trochę mniej emocji. Piatovia podrażniona przegraną w
ćwierćfinale łatwo pokonała rywalki 3:0 stając przed możliwością gry o V
miejsce , gdzie czekał na nich KSZO Ostrowiec

Półfinały :

WAP Girls Bemowo - Zamłynie Radom
Ekipa z Radomia po emocjonującym meczu wygrała 1:0 wchodząc do wielkiego finału
kategorii OPEN

Diamonds UTD - Raszyn I
Drużyna Diamonds dalej potwierdzała swoją dobrą dyspozycję pokonując wyraźnie
słabsze rywalki z Raszyna 3:1.

Mecz o siódme miejsce :

AZS podejmując FC WAW (drużynę ,która zajęła pierwsze miejsce w ich grupie)
potrafił je skromnie ograć zajmując siódme miejsce kategorii w OPEN.

Mecz o piąte miejsce :
KSZO Ostrowiec podejmowało Piastovię Piastów i zwyciężyło 3:1!
Młode piłkarki z Ostrowca mogą być zadowolone z wygranej nad teoretycznie
lepszymi, bardziej doświadczonymi rywalkami .

Mecz o trzecie miejsce :
Raszyn I podejmował WAP Girls Bemowo.
Dziewczyny z Raszyna zmotywowały się podwójnie na ostatni mecz dnia i wygrywając 2:0 zajęły najniższy stopień na podium.

FINAŁ:

Zamłynie Radom podejmowało Diamonds UTD.
Przed tym meczu ciężko było wyłonić faworyta . Oba zespoły wygrały swoje grupy
deklasując rywalki oraz spokojnie przechodząc przez fazę pucharową aż do finału.
Mecz zakończył się remisem więc do wyłonienia wygranych potrzebna była seria
karnych! Ekipa Diamonds UTD okazała się lepsza wygrywając karne 3:1!
...
Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW3721042
2AZS PW Plus3411122131
3Bella Team341114310-1
4Blue Team3101236

Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Diamonds Utd3930090
2WAP Girls Bemowo3620171
3Legia Ladies3310223
4Etnoliga30003115

Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 3
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Zamłynie Radom39300150
2Raszyn I3620192
3KS Bednarska3310229
4Warszawska Akademia Piłkarska 30003015

Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 4
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Piastovia Piastów3930090
2KSZO Ostrowiec3620173
3Raszyn II3310247
4Like a Girl30003010
Niedziela, 2018-12-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
11:20WarszawiankaBEtnoligaLegia Ladies
1:2
11:20WarszawiankaABlue TeamAZS PW Plus
1:1
11:40WarszawiankaAFC WAWBella Team
1:1
11:40WarszawiankaBDiamonds UtdWAP Girls Bemowo
1:0
12:00WarszawiankaBWAP Girls BemowoEtnoliga
6:0
12:00WarszawiankaAFC WAWBlue Team
2:1
12:20WarszawiankaAAZS PW PlusBella Team
1:0
12:20WarszawiankaBDiamonds UtdLegia Ladies
1:0
12:40WarszawiankaBDiamonds UtdEtnoliga
7:0
12:40WarszawiankaABella TeamBlue Team
3:1
13:00WarszawiankaAFC WAWAZS PW Plus
1:0
13:00WarszawiankaBLegia LadiesWAP Girls Bemowo
0:1
13:20WarszawiankaAKSZO OstrowiecLike a Girl
3:0
13:20WarszawiankaBZamłynie RadomRaszyn I
2:0
13:40WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska KS Bednarska
0:2
13:40WarszawiankaAPiastovia PiastówRaszyn II
3:0
14:00WarszawiankaBKS BednarskaZamłynie Radom
0:5
14:00WarszawiankaARaszyn IIKSZO Ostrowiec
1:4
14:20WarszawiankaAPiastovia PiastówLike a Girl
4:0
14:20WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska Raszyn I
0:5
14:40WarszawiankaAPiastovia PiastówKSZO Ostrowiec
2:0
14:40WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska Zamłynie Radom
0:8
15:00WarszawiankaBRaszyn IKS Bednarska
4:0
15:00WarszawiankaALike a GirlRaszyn II
0:3
Niedziela, 2018-12-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:30ĆwierćfinałFC WAWWAP Girls Bemowo
0:1
15:50ĆwierćfinałZamłynie RadomKSZO Ostrowiec
1:0
16:10ĆwierćfinałDiamonds UtdAZS PW Plus
2:0
16:30ĆwierćfinałPiastovia PiastówRaszyn I
0:1
16:50PółfinałWAP Girls BemowoZamłynie Radom
0:1
17:10Półfinał pocieszeniaFC WAWKSZO Ostrowiec
2:3 k
(0:0)
17:30PółfinałDiamonds UtdRaszyn I
3:1
17:50Półfinał pocieszeniaAZS PW PlusPiastovia Piastów
0:3
18:10Mecz o siódme miejsceFC WAWAZS PW Plus
0:1
18:30Mecz o piąte miejscePiastovia PiastówKSZO Ostrowiec
1:3 k
(2:2)
18:50Mecz o trzecie miejsceRaszyn IWAP Girls Bemowo
2:0
19:10FinałZamłynie RadomDiamonds Utd
1:3 k
(1:1)
Niedziela, 2018-12-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:30ĆwierćfinałBella TeamEtnoliga
7:0
15:48ĆwierćfinałKS BednarskaLike a Girl
0:3 wo
16:06ĆwierćfinałLegia LadiesBlue Team
2:3 k
(2:2)
16:24ĆwierćfinałRaszyn IIWarszawska Akademia Piłkarska
5:1
16:42PółfinałBella TeamLike a Girl
3:0
17:00Półfinał pocieszeniaEtnoligaKS Bednarska
3:0 wo
17:18PółfinałBlue TeamRaszyn II
2:0
17:36Półfinał pocieszeniaLegia LadiesWarszawska Akademia Piłkarska
1:0
17:54Mecz o siódme miejsceKS BednarskaWarszawska Akademia Piłkarska
0:3 wo
18:12Mecz o piąte miejsceEtnoligaLegia Ladies
0:3 wo
18:30Mecz o trzecie miejsceRaszyn IILike a Girl
1:2
18:48FinałBella TeamBlue Team
1:2