/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Kolejna edycja Ligowiec R-GOL Cup !
Po grudniowych zmaganiach grupowych turnieju Ligowiec R-GOL Cup 2017/2018 nadszedł czas na wielkie finały!

Po dwóch weekendach rozgrywek w fazie grupowej poznaliśmy zespoły, które awansowały do play-off’ów:

Z grupy A:

- Chłopcy z Ferajny
- Santiago

Z grupy B:

- Sonic
- Olive Branch

Z grupy C:

- La Furia
- Retarded Boys

Z grupy D:

- Kokosy
- Pożoga Bonito
_________________________________________________________________________________
Znamy już terminarz kolejnych spotkań w Ligowiec R-GOL Cup 2017/2018:

Pary ćwierćfinałowe będą wyglądać następująco:


Niedziela, 25.03.2018 godz: 14:30, boisko A - Chłopcy z Ferajny vs. Olive Branch

Niedziela, 25.03.2018 godz: 14:30, boisko B - Sonic vs. Santiago

Niedziela, 25.03.2018 godz: 14:55, boisko A - La Furia vs. Pożoga Bonito

Niedziela, 25.03.2018 godz: 14:55, boisko B - Kokosy vs. Retarded Boys

następnie rozegramy:
- godz: 15:20 - półfinały pocieszenia (pomiędzy przegranymi z ćwierćfinałów)
- godz: 15:45 - półfinały
- godz: 16:10 - mecze o miejsca V i VII
- godz: 16:35 - wielki finał i mecz o III miejsce.
_________________________________________________________________________________

Tabele oraz wyniki spotkań dostępne są poniżej:


Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Chłopcy z Ferajny39300123
2Santiago36201155
3Roboclean33102614
4ESFT Warszawa30003415

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Sonic3930093
2Olive Branch3620186
3Boca Juniors3310278
4Nankatsu30003411

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 3
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1La Furia2620051
2Retarded Boys2310154
3NOOBS2000227

Tabela - Ligowiec R-GOL Cup 2017 jesień 2017 - Grupa 4
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Kokosy26200110
2Pożoga Bonito2310137
3Służewiec2000229
Niedziela, 2017-12-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:00WarszawiankaASantiagoChłopcy z Ferajny
1:2
14:25WarszawiankaAESFT WarszawaRoboclean
2:3
14:50WarszawiankaASantiagoRoboclean
7:2
15:15WarszawiankaAChłopcy z FerajnyESFT Warszawa
5:1
15:40WarszawiankaASantiagoESFT Warszawa
7:1
16:05WarszawiankaARobocleanChłopcy z Ferajny
1:5
16:30WarszawiankaAOlive BranchBoca Juniors
4:0
16:55WarszawiankaANankatsuSonic
1:2
17:20WarszawiankaABoca JuniorsSonic
1:2
17:45WarszawiankaANankatsuOlive Branch
1:3
18:10WarszawiankaANankatsuBoca Juniors
2:6
18:35WarszawiankaASonicOlive Branch
5:1

Niedziela, 2017-12-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
11:00WarszawiankaALa FuriaNOOBS
3:0
11:00WarszawiankaBSłużewiecPożoga Bonito
2:3
11:40WarszawiankaBSłużewiecKokosy
0:6
11:40WarszawiankaARetarded BoysLa Furia
1:2
12:20WarszawiankaBPożoga BonitoKokosy
0:5
12:20WarszawiankaARetarded BoysNOOBS
4:2
...
Tabela - Ligowiec R-GOL CUP 2016 Finały Jesień 2016 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1La Furia3721062
2Służewiec3620156
3Chłopcy z Ferajny3411165
4Semper Invicta3000337

Tabela - Ligowiec R-GOL CUP 2016 Finały Jesień 2016 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1NOOBS2620020
2Koszi Nogi2101101110
3AK Warszawiak Mokotów2101101110

Tabela - Ligowiec R-GOL CUP 2016 Finały Jesień 2016 - Grupa 3
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Amarena Club De F.2620072
2KW PSP w W-wie2310154
3Dentyści.sos2000206


Niedziela, 2018-03-25
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:30ĆwierćfinałSonicSantiago
2:3
14:30ĆwierćfinałChłopcy z FerajnyOlive Branch
3:0
14:55ĆwierćfinałLa FuriaPożoga Bonito
0:3
14:55ĆwierćfinałKokosyRetarded Boys
3:0
15:20PółfinałChłopcy z FerajnyKokosy
4:2
15:20PółfinałSantiagoPożoga Bonito
9:0
15:45Mecz o trzecie miejscePożoga BonitoKokosy
1:2
15:45FinałChłopcy z FerajnySantiago
4:3 k
(2:2)