/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec LATO 2019
Podsumowanie kolejki #Ligowiec_Lato!

Mimo sezonu urlopowego nie zwalniamy tempa w rozgrywkach #Ligowiec_Lato! W ekstraklasowym szlagierze Papadensy w dramatycznych okolicznościach zremisowały z Trotka.waw.pl FC Modżajto, co pozwoliło im utrzymać pozycję lidera. W I Lidze kolejne efektowne zwycięstwo zanotowała Aldesa, Lagardere Travel Retail również po raz drugi wygrali po emocjonującym meczu z Niegodazowanymi. Zapraszamy na podsumowanie drugiej serii gier w #Ligowiec_Lato!

Ekstraklasa:

Spotkania w Ekstraklasie zaczęliśmy od konfrontacji Irydionu z Przyjaciółmi. Nominalni gospodarze prowadzili od 18 minuty i przez długi czas utrzymywali wynik 1:0, ale tuż przed końcem do wyrównania doprowadzili goście. I mieli szansę jeszcze pójść za ciosem, lecz nie wykorzystali rzutu karnego. Rezultat się nie zmienił i po końcowym gwizdku było 1:1. Flying Bisons tydzień temu doznali dotkliwej porażki z Papadensami, jednak w tym tygodniu w pełni zrehabilitowali się, gromiąc bardzo solidny do tej pory Barberian aż 15:1. To był prawdziwy koncert w wykonaniu „Bizonów”, a na szczególne uznanie zasłużył zwłaszcza fantastycznie dysponowany Paweł Pająk, autor pięciu goli i czterech asyst. Na samo zwieńczenie kolejki czekało nas szlagierowo zapowiadające się starcie Trotka.waw.pl FC Modżajto z Papadensami. Już w 3 minucie zawodnicy w fioletowych trykotach trafili po raz pierwszy za sprawą Rafała Wlazło, jednak ekipa Dominika Podlewskiego tuż przed przerwą zdołała wyrównać po pewnie egzekwowanym rzucie karnym przez Adriana Strąka. Po zmianie stron scenariusz się powtórzył. FC Modżajto ponownie objęli prowadzenie, ponownie dzięki Rafałowi Wlazło, jednak Papadensy nie poddawali się i na 60 sekund przed ostatnim gwizdkiem doprowadzili do stanu 2:2. I dzięki temu pozostali na pierwszym miejscu, wyprzedzając swojego czwartkowego rywala lepszą różnicą goli.

I Liga:

Interesująco było też na zapleczu Ekstraklasy. ORA Warszawa po porażce na inaugurację wyciągnęła wnioski i nie dała szans WideLaw, bijąc ich 11:2. Już w pierwszej odsłonie ofensywny duet Filip Domagalski i Maciej Domagalski znakomicie funkcjonował (do przerwy było 4:1), a po wznowieniu gry jeszcze się rozkręcił. Na efekty nie trzeba było długo czekać, co bardzo dobrze odzwierciedla wynik końcowy tego widowiska. Lagardere Travel Retail po wygranej walkowerem w pierwszej serii gier w drugim swoim meczu zaczęli z rozmachem, prowadząc po 25 minutach z Niedogazowanymi aż 5:1. Świetnie prezentował się zwłaszcza Łukasz Stryczyński. Po zmianie połów rolę się odwróciły i to drużyna w zielono-białych strojach przejęła inicjatywę. Najpierw doprowadziła do stanu 5:4, a później LTR trafili na 6:4, lecz na 2 minuty przed końcem znowu byli bliscy remisu po ładnym strzale na 6:5 Krystiana Kiryłowskiego. Finalnie jednak Tomasz Moreń i spółka dowieźli zwycięstwo do końca i po dwóch grach mogą pochwalić się kompletem punktów. Podobnie jak lider Aldesa, która nie dała szans legalalliance.pl, pokonując ich 10:2. Zespół Radka Domalewskiego zagrał bardzo ambitnie, ale tego dnia nie było mocnych na Daniela Pyzę i Łukasza Kieliszka, którzy byli architektami wygranej swojej ekipy. I dlatego trzy punkty powędrowały do Filipa Błasiaka i jego świty, która utrzymała pierwszą pozycję.



________________________________________________________________________________


Poniżej prezentujemy podział na Ekstraklasę oraz I ligę oraz terminarz obu grup:
_________________________________________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

.........
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - Ekstraklasa lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Papadensy24110114110
2Trotka.waw.pl FC Modzajto24110115110
3Flying Bisons2310117101314
4Barberian2310161610-14
5Przyjaciele2101126110
6Irydion21011410110
......
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - I liga lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Aldesa26200154000
2Lagardere Travel Retail2620095000
3ORA Warszawa231011371314
4Niedogazowani210111011110
5legalalliance.pl21011715110
6WideLaw20002214
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-PrzyjacieleBarberian
1:5
21:50WarszawiankaAFlying BisonsPapadensy
2:9

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoIrydion
9:3

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPrzyjaciele
1:1
21:50WarszawiankaABarberianFlying Bisons
1:15

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPapadensy
2:2

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyBarberian
- : -
21:50WarszawiankaAFlying BisonsIrydion
- : -

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPrzyjaciele
- : -

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPapadensy
- : -
21:50WarszawiankaAPrzyjacieleFlying Bisons
- : -

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoBarberian
- : -

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyPrzyjaciele
- : -
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoFlying Bisons
- : -

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaABarberianIrydion
- : -
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plNiedogazowani
5:5

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAWideLawLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAAldesaORA Warszawa
5:2

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAORA WarszawaWideLaw
11:2

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailNiedogazowani
6:5
20:55-legalalliance.plAldesa
2:10

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaANiedogazowaniORA Warszawa
- : -

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plLagardere Travel Retail
- : -
20:55WarszawiankaAWideLawAldesa
- : -

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAlegalalliance.plORA Warszawa
- : -

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailAldesa
- : -
21:50WarszawiankaANiedogazowaniWideLaw
- : -

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAAldesaNiedogazowani
- : -

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plWideLaw
- : -
20:55WarszawiankaAORA WarszawaLagardere Travel Retail
- : -

Stan na: 2019-08-05

Lp.DrużynaLigowiecPKT+/-
1.Grospol.plBiznes , Sztuczna_Trawa17410
2.Trotka.waw.pl FC ModzajtoLato15960
3.Inter Europol - Piekarnia SzwajcarskaSztuczna_Trawa13523
4.BRSMistrzow13030
5.BudimexBiznes1292-2
6.Saska PGC TeamBiznes1201-1
7.BarberianBiznes , Lato119917
8.IrydionLato11681
9.Albi CelestesCiti_Bankowa1164-2
10.PrzyjacieleLato , Sztuczna_Trawa11504
11.Boca JuniorsSztuczna_Trawa11460
12.LingaroBiznes1095-4
13.HYABAKBiznes1084-3
14.AK Warszawiak MokotówSztuczna_Trawa9905
15.PRA GroupBiznes988-2
16.Flying BisonsLato97211
17.Rapid RiskCiti_Bankowa968-5
18.MoneyGramBiznes945-3
19.Risk&TrustCiti_Bankowa906-3
20.AldesaLato8880
21.PKO BP FinatBiznes884-3
22.Naczelny Sąd AdministracyjnyBiznes874-5
23.bezawarii.comSztuczna_Trawa84814
24.CONNS-BUDSztuczna_Trawa846-3
25.BobiRed.plBiznes840-3
26.Ministerstwo Obrony NarodowejBiznes837-1
27.SanteMistrzow825-1
28.BastionSztuczna_Trawa82310
29.IGTBiznes796-6
30.AZS WITMistrzow777-2
31.Citi UnitedCiti_Bankowa7664
SpowolnieniSztuczna_Trawa7662
33.ESFT WarszawaSztuczna_Trawa7617
34.Audiomagic.plBiznes738-5
35.Wiecznie MłodziSztuczna_Trawa736-4
36.IPOPEMA Business ConsultingBiznes733-6
37.KejskraszersCiti_Bankowa725-4
38.JMPMistrzow712-6
39.Orlik MokotówSztuczna_Trawa702-3
40.OSUPSztuczna_Trawa699-1
41.WideLawLato6940
42.FC HanoiSztuczna_Trawa6652
LEKAPBiznes6651
44.Tango WarszawaSztuczna_Trawa64512
45.SGSP WarszawaMistrzow642-3
46.Royal Bank of ScotlandBiznes6371
47.USP ZdrowieBiznes601-2
48.Panattoni EuropeBiznes5943
49.AB MED-SerwisSztuczna_Trawa587-1
50.La FuriaSztuczna_Trawa568-1
51.Chłopcy z FerajnySztuczna_Trawa5629
52.OBIBiznes561-2
53.PZU Sport TeamBiznes556-7
54.Lagardere Travel RetailLato5447
55.FC K.A.C.Sztuczna_Trawa5300
56.BCG WAR StarsSztuczna_Trawa521-4
57.legalalliance.plLato5078
58.Warriors-RealSztuczna_Trawa504-6
59.Citi OldboysCiti_Bankowa503-7
60.Citi HandlowyMistrzow500-3
61.KokosySztuczna_Trawa483-2
62.PapadensyLato45467
63.Zepter ITBiznes450-5
64.SRBBiznes449-2
65.FC WAWKobiet Cup 2019440-1
66.Forza WarszawaSztuczna_Trawa433-1
67.Loco MotivCiti_Bankowa416-5
68.AZS PJATKSztuczna_Trawa4072
69.AZS UWMistrzow4003
70.KolektivSztuczna_Trawa3985
SztukasySztuczna_Trawa3981
72.DSVBiznes389-5
LS Airport ServicesBiznes3897
74.Żandarmeria Wojskowa WarszawaBiznes388-6
75.ANDRA Sp. z o.o.Biznes387-6
76.Diamonds UtdKobiet380-3
77.FC CPCQ22Citi_Bankowa3701
78.Hmmm FCSztuczna_Trawa367-2
79.PIT-RADWAR S.A.Biznes354-3
80.Hiszpania C.F.Sztuczna_Trawa345-7
81.Like a GirlKobiet Cup 20193300
82.Chaos OchotaSztuczna_Trawa3221
83.CORSTON WANKERSSztuczna_Trawa3131
84.The ZombiesSztuczna_Trawa3096
85.UltimaMistrzow3081
86.SłużewiecSztuczna_Trawa3051
87.Fair Play PlusSztuczna_Trawa304-2
88.FinestraCiti_Bankowa303-7
89.Plata o plomoCiti_Bankowa292-9
90.Atak KlonówSztuczna_Trawa2705
91.NFOŚiGWBiznes258-2
92.MoventumBiznes2561
93.HEGBiznes255-5
94.KDPBiznes25411
95.Wściekłe PtakiSztuczna_Trawa2503
96.SonicSztuczna_Trawa248-4
97.Inter C.F.Sztuczna_Trawa2460
98.La ZabawaMistrzow2441
99.DTS TransportBiznes242-3
100.Harbor CenterBiznes241-6
101.FC RiversSztuczna_Trawa236-10
102.Blue TeamKobiet2350
103.Agfa GraphicsBiznes22918
104.Idea BankBiznes226-1
105.Uszy PajonkaSztuczna_Trawa225-5
106.OLIKO FutbolSztuczna_Trawa2152
RobocleanSztuczna_Trawa215-5
108.CMSBiznes21120
109.MKSN Mazowsze WarszawaKobiet Cup 20192091
110.PSKMistrzow2072
111.Instal-MetalBiznes203-7
112.Koty z OchotySztuczna_Trawa2021
113.Królewski SmakCiti_Bankowa2001
114.Tango II WarszawaSztuczna_Trawa197-8
115.Złote KalesonySztuczna_Trawa194-4
116.Breaking BankCiti_Bankowa190-7
DTSSztuczna_Trawa1904
PKO Bank PolskiBiznes190-1
119.CMGT OPSCiti_Bankowa188-3
120.CargillBiznes1837
121.NO10.plMistrzow1781
Teknika SABiznes178-3
123.PolisquadSztuczna_Trawa173-16
Retarded BoysSztuczna_Trawa173-1
125.NankatsuSztuczna_Trawa170-6
126.Idea Bank IIBiznes167-1
127.ProService FintecoBiznes166-3
128.OKS SłużewSztuczna_Trawa15321
129.WM'19Sztuczna_Trawa1501
130.RKS OkęcieMistrzow1471
131.ExatelBiznes146-14
132.PilotMistrzow1421
133.UKS OłtarzewKobiet Cup 20191362
134.Scorpion WładysławówSztuczna_Trawa1300
135.Red_DevilsCiti_Bankowa129-3
136.PolitechnikaSztuczna_Trawa1211
137.Pracuj.plBiznes117-1
VNPL GroupBiznes117-11
139.Białe WilkiBiznes1160
140.Citi Wild BuffaloesCiti_Bankowa1141
141.KickersiSztuczna_Trawa107-3
142.Byli do pojechaniaSztuczna_Trawa104-2
143.SantiagoSztuczna_Trawa101-1
144.KS BednarskaKobiet914
PJMMistrzow91-2
146.Manchester CitiLato88-2
147.Colo-ColoSztuczna_Trawa870
McArthurBiznes87-1
149.NiedogazowaniLato8625
Warszawska Akademia PiłkarskaKobiet Cup 2019861
151.MoczymordySztuczna_Trawa831
152.Marshallion.plBiznes82-7
MJM InvestmentBiznes821
154.PSC ConstansMistrzow790
155.Coca-Cola ServicesBiznes752
156.AQUICKKobiet Cup 2019742
Bez Ziewania FCSztuczna_Trawa74-2
Pożoga BonitoSztuczna_Trawa74-2
159.Piastovia PiastówLadies Cup 2018711
ProDataBiznes71-9
161.Zamłynie RadomLadies Cup 2018691
162.PerfumescoBiznes67-2
163.Song LamSztuczna_Trawa640
164.AZS PW PlusLadies Cup 2018591
Warsaw GalaxySztuczna_Trawa590
166.InterRiskBiznes58-8
167.SuproLato52-1
168.Kominiarze ESKOMMistrzow512
169.Raszyn ILadies Cup 2018503
Wola TeamSztuczna_Trawa500
171.KSZO OstrowiecLadies Cup 2018492
172.Business LinkBiznes463
EcoCarBiznes46-4
174.WAP Girls BemowoLadies Cup 2018423
175.Bella TeamLadies Cup 2018403
PGE SystemyBiznes400
177.SGHMistrzow373
178.PH BłonieBiznes35-12
179.Real Incentive HammersBiznes34-9
180.Legia LadiesLadies Cup 2018332
181.Citi TakaCiti_Bankowa322
182.Uczelnia ŁazarskiegoMistrzow31-3
183.FC NamdinhSztuczna_Trawa301
184.Fabet KonstrukcjeBiznes28-3
Nest BankBiznes283
186.FenicjaMistrzow262
Nav TeamCiti_Bankowa26-2
188.Szkoła Jazdy ELMOL.plBiznes251
TVPKobiet251
190.MimatechBiznes241
Raszyn IILadies Cup 2018241
192.CG-1Biznes232
193.SNG SadybaSztuczna_Trawa222
UKS ZąbkoviaBiznes_Women222
195.PiasecznoBiznes_Women212
196.ChrząszczykiBiznes_Women182
197.Agfa NVBiznes172
CG1Lato172
199.Deymedal TeamBiznes_Women162
ITMAGINATIONBiznes162
201.Coca-Cola GBSBiznes153
Nissan ZaborowskiSztuczna_Trawa153
203.FC K.A.C. LadiesBiznes_Women124
204.BisnodeBiznes114
Warszawska Akademia Piłkarska IIBiznes_Women114
206.Saska VillaSztuczna_Trawa95
207.EtnoligaLadies Cup 201865
208.Szturmowe GranatyBiznes_Women45
209.DeltaSztuczna_Trawa35
210.F.C. SconvoltiBiznes0-24
FCUSztuczna_Trawa05
Kobieca Akademia PiłkarskaKobiet Cup 201905
NOOBSSztuczna_Trawa05
OBESztuczna_Trawa05
ORA WarszawaLato0NEW
RandstadMistrzow05
ZPOMSztuczna_Trawa05