/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
wolny news
Turniej Ligowiec Oldschool Cup powrócił wraz z miłymi wspomnieniami!

W niedzielę 16 grudnia rozegraliśmy kolejną edycję tego kultowego turnieju.

Do gry przystąpiły zespoły z lat 1998-2006, które rywalizowały wówczas w rozgrywkach Ligowca, w oryginalnych składach.

Udział wzięło aż szesnaście zespołów podzielonych na dwie grupy - Naturalna oraz Sztuczna. Każdy z nich rozegrał siedem spotkań w systemie każdy z każdym.

Grupę "Naturalna" zwyciężyła ekipa UB 99, w kategorii "Sztuczna" triumfowali zawodnicy SNG Sadyby!

Poniżej prezentujemy pełne tabele oraz wyniki poszczególnych spotkań. Zapraszamy również do polubienia galerii zdjęć drużynowych z turnieju na naszym facebookowym profilu - www.facebook.com/Ligowiec
...
Tabela - Ligowiec Oldschool Cup 2018 - Naturalna jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1UB 99 - Oldschool719610256
2Genesis - Oldschool718601235
3Piaskowa Dolinka - Oldschool7103131414
4Warriors - Oldschool782231314242
5Real - Oldschool78223712220
6FC K.A.C. - Oldschool78223151821-2
7PSG - Oldschool762051220
8KO Wentyl - Oldschool73106727
......
Tabela - Ligowiec Oldschool Cup 2018 - Sztuczna jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1SNG Sadyba - Oldschool716511137
2Barca - Oldschool715430173110
3Bastion-Ravani - Oldschool715430174110
4FC Bronx - Oldschool714421227
5Poka-Poka - Oldschool772141014
6Old Jordan - Oldschool75124614
7Polisquad - Oldschool73106835133
8Tequila - Oldschool7310661510-3
Niedziela, 2018-12-16
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
11:20WarszawiankaAReal - OldschoolKO Wentyl - Oldschool
1:0
11:20WarszawiankaBWarriors - OldschoolGenesis - Oldschool
1:2
11:38WarszawiankaAFC K.A.C. - OldschoolUB 99 - Oldschool
2:2
11:38WarszawiankaBPSG - OldschoolPiaskowa Dolinka - Oldschool
1:3
11:56WarszawiankaAFC K.A.C. - OldschoolKO Wentyl - Oldschool
1:3
11:56WarszawiankaBReal - OldschoolWarriors - Oldschool
0:0
12:14WarszawiankaAPSG - OldschoolGenesis - Oldschool
0:4
12:14WarszawiankaBPiaskowa Dolinka - OldschoolUB 99 - Oldschool
2:4
12:32WarszawiankaAPSG - OldschoolWarriors - Oldschool
3:1
12:32WarszawiankaBReal - OldschoolFC K.A.C. - Oldschool
2:2
12:50WarszawiankaAPiaskowa Dolinka - OldschoolKO Wentyl - Oldschool
4:1
12:50WarszawiankaBUB 99 - OldschoolGenesis - Oldschool
2:1
13:08WarszawiankaAPiaskowa Dolinka - OldschoolFC K.A.C. - Oldschool
1:2
13:08WarszawiankaBReal - OldschoolPSG - Oldschool
2:1
13:26WarszawiankaAUB 99 - OldschoolWarriors - Oldschool
4:0
13:26WarszawiankaBGenesis - OldschoolKO Wentyl - Oldschool
7:0
13:44WarszawiankaAUB 99 - OldschoolPSG - Oldschool
4:0
13:44WarszawiankaBReal - OldschoolPiaskowa Dolinka - Oldschool
1:2
14:02WarszawiankaAGenesis - OldschoolFC K.A.C. - Oldschool
2:1
14:02WarszawiankaBKO Wentyl - OldschoolWarriors - Oldschool
1:5
14:20WarszawiankaAGenesis - OldschoolPiaskowa Dolinka - Oldschool
3:0
14:20WarszawiankaBReal - OldschoolUB 99 - Oldschool
0:3
14:38WarszawiankaAKO Wentyl - OldschoolPSG - Oldschool
1:3
14:38WarszawiankaBWarriors - OldschoolFC K.A.C. - Oldschool
4:2
14:56WarszawiankaAKO Wentyl - OldschoolUB 99 - Oldschool
1:6
14:56WarszawiankaBReal - OldschoolGenesis - Oldschool
1:4
15:14WarszawiankaAWarriors - OldschoolPiaskowa Dolinka - Oldschool
2:2
15:14WarszawiankaBFC K.A.C. - OldschoolPSG - Oldschool
5:4
Niedziela, 2018-12-16
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:40WarszawiankaAPolisquad - OldschoolSNG Sadyba - Oldschool
0:2
15:40WarszawiankaBTequila - OldschoolBastion-Ravani - Oldschool
0:1
15:58WarszawiankaAOld Jordan - OldschoolBarca - Oldschool
1:1
15:58WarszawiankaBPoka-Poka - OldschoolFC Bronx - Oldschool
1:3
16:16WarszawiankaAOld Jordan - OldschoolSNG Sadyba - Oldschool
0:1
16:16WarszawiankaBPolisquad - OldschoolTequila - Oldschool
4:1
16:34WarszawiankaAPoka-Poka - OldschoolBastion-Ravani - Oldschool
0:3
16:34WarszawiankaBFC Bronx - OldschoolBarca - Oldschool
0:0
16:52WarszawiankaAPoka-Poka - OldschoolTequila - Oldschool
2:1
16:52WarszawiankaBPolisquad - OldschoolOld Jordan - Oldschool
1:4
17:10WarszawiankaAFC Bronx - OldschoolSNG Sadyba - Oldschool
2:4
17:10WarszawiankaBBarca - OldschoolBastion-Ravani - Oldschool
0:0
17:28WarszawiankaAFC Bronx - OldschoolOld Jordan - Oldschool
5:0
17:28WarszawiankaBPolisquad - OldschoolPoka-Poka - Oldschool
1:3
17:46WarszawiankaABarca - OldschoolTequila - Oldschool
3:0
17:46WarszawiankaBBastion-Ravani - OldschoolSNG Sadyba - Oldschool
2:2
18:04WarszawiankaABarca - OldschoolPoka-Poka - Oldschool
3:2
18:04WarszawiankaBPolisquad - OldschoolFC Bronx - Oldschool
1:8
18:22WarszawiankaABastion-Ravani - OldschoolOld Jordan - Oldschool
2:0
18:22WarszawiankaBSNG Sadyba - OldschoolTequila - Oldschool
2:1
18:40WarszawiankaABastion-Ravani - OldschoolFC Bronx - Oldschool
1:1
18:40WarszawiankaBPolisquad - OldschoolBarca - Oldschool
0:9
18:58WarszawiankaASNG Sadyba - OldschoolPoka-Poka - Oldschool
2:1
18:58WarszawiankaBTequila - OldschoolOld Jordan - Oldschool
3:0
19:16WarszawiankaASNG Sadyba - OldschoolBarca - Oldschool
0:1
19:16WarszawiankaBPolisquad - OldschoolBastion-Ravani - Oldschool
1:8
19:32WarszawiankaATequila - OldschoolFC Bronx - Oldschool
0:3
19:32WarszawiankaBOld Jordan - OldschoolPoka-Poka - Oldschool
1:1
e-TarNet