/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec Oldschool Cup 2017 już za nami!
Turniej Ligowiec Oldschool Cup za nami!

17 grudnia 2017 odbył się długo wyczekiwany turniej Ligowiec Oldschool Cup!

Do gry przystąpiły ekipy z lat 1998-2005, które wówczas rywalizowały w rozgrywkach Ligowca, w oryginalnych składach.

Udział wzięło aż dwadzieścia zespołów. W swoich kategoriach wygrały odpowiednio drużyny - Piaskowa Dolinka, Genesis oraz SNG Sadyba. Jednak najważniejsze było to, że zawodnicy mieli okazję się spotkać, powspominać dobre czasy i pograć w piłkę. Tym bardziej, że dla tego turnieju część z nich odwiesiła buty z kołka. Wkrótce więcej zdjęć i film z tego wydarzenia, oczywiście na naszym profilu na Facebook'u.


Wyniki i tabele prezentujemy poniżej
...
Tabela - Ligowiec Oldschool Cup 2017 - Dinozaury jesień 2017 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Piaskowa Dolinka - Oldschool615501189
2Warriors - Oldschool613411167
3FC K.A.C. - Oldschool610312158110
4Real - Oldschool610312115110
5FC Klaudyny - Oldschool65123617
6PSG - Oldschool64114513
7Santos/Europa 2000 - Oldschool62024214
...
Tabela - Ligowiec Oldschool Cup 2017 - Naturalna jesień 2017 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Genesis - Oldschool614420172110
2FC Ursynów - Oldschool614420131110
3UB 99 - Oldschool69231134
4Tequila - Oldschool6721336
5Pilot/Celtic - Oldschool65123512
6Polisquad - Oldschool64114319
7KO Wentyl - Oldschool63033212
...
Tabela - Ligowiec Oldschool Cup 2017 - Sztuczna jesień 2017 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Sadyba - Oldschool511320124
2Santiago - Oldschool510311116110
3FC Bronx - Oldschool5721286
4Poka-Poka - Oldschool5613189131
5Bryndzanendza - Oldschool56203111010-1
6Old Jordan - Oldschool51014419


e-TarNet