/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa już gra na odkrytych boiskach!


Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Grospol.pl7217004316
2Forza Warszawa7155023120
3La Furia6124023730137
4FC Hanoi712403232623-5
5Orlik Mokotów612402292010-2
6Boca Juniors793042730133
7Chłopcy z Ferajny79304373810-3
8Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia762053542
9Sonic731062138133
10Służewiec73106153810-3
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Bastion6155014524136
2Wiecznie Młodzi615501271910-6
3Uszy Pajonka7134122822
4Warriors-Real593022126132
5AB MED-Serwis69303272410-2
6Kickersi672132128
7Byli do pojechania662041925
8Nankatsu651232022
9AZS PJATK60006826
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1UA7217004924
2ESFT Warszawa8186025622
3Kokosy7155023524136
4Santiago Oldboys7124033431000
5Wściekłe Ptaki7124032527000
6Spowolnieni7103133133
7SNG Sadyba893052931132
8Pożoga Bonito772142248
9Roboclean751243044
10NBS90009027
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC K.A.C.7217004012
2Kolektiv6144202916
3Chaos Ochota7134124826000
4War Stars7134123725000
5Atak Klonów7124033743000
6Sztukasy793042242131
7The Zombies79304263110-1
8OBE63105918133
9Tango Warszawa731061535233
10Złote Kalesony73106284310-6
e-TarNet