/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa po czterech tygodniach rozgrywek.
Za nami już cztery tygodnie rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie. Zapraszamy na mały skrót ligowych zmagań oraz na nasz Fanpage gdzie znajdziecie szóstkę tygodnia.


W Ekstraklasie fotel lidera objęła La Furia. Zespół po tygodniowej przerwie powrócił na boiska Warszawianki i wysoko ograł siódme obecnie Colo-Colo. Z pierwszego na trzecie miejsce podium spadł Conns-Bud, który uległ w starciu z silnymi Moczymordami. Zespoły z dolnej części tabeli czyli AK Warszawiak Mokotów i Boca Juniors podzieliły się punktami, chociaż zawodnicy z Mokotowa prowadzili jeszcze w końcówce meczu. Ostatnim niedzielnym pojedynkiem w najwyższej klasie rozgrywkowej był mecz Byli do Pojechania z Orlikiem Mokotów. Chłopaki z Kazimierzowskiej znów pewnie zaprezentowali się na placu i wygrali wysoko 9:3.

W czubie tabeli zaplecza Ekstraklasy znów jest ciasno. Prym wciąż wiedzie Scorpion Władysławów, który po ciężkim meczu zdołał uporać się z niżej notowanym Bastionem. Na drugie miejsce awansowała Forza Warszawa, trzy oczka sprezentowało Olive Branch nie stawiając się na spotkanie. Najniższe miejsce na podium zajmują obecnie Wiecznie Młodzi. Wygrana z Wściekłymi Ptakami była dla nich drugim kompletem punktów w rundzie zimowej, przegrani wciąż okupują ostatnie miejsce w tabeli. Drugą porażkę z rzędu odnotował zespół Warriors-Real. W starciu z AB-MED Serwisem to goście dyktowali warunki i po kapitalnej drugiej połowie odnieśli zasłużone zwycięstwo. Pierwszoligowe zmagania zamknął mecz Retarded Boys z Inter-Europolem. Piekarnia Szwajcarska w samej końcówce przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W drugiej lidze jak burza idzie AZS PJATK. Cztery mecze i cztery zwycięstwa mówią same za siebie. Tym razem ofiarą padły Kokosy ulegając 3:9. Hiszpania C.F. po ubiegłotygodniowej porażce z liderem zdołała wskoczyć na drugą pozycję. Wysokie zwycięstwo z Robocelanem dobrze rokuje przed następnymi meczami. Trzecie miejsce na podium należy obecnie do Politechniki, która wymieniała cios za ciosem z Kickersami i ostatecznie zgarnęła trzy oczka. Na podium czają się również Uszy Pajonka. Drugi mecz, drugie zwycięstwo (vs. OLIKO Futbol) dają szansę na podium już w najbliższą niedzielę. Pierwsze punkty wpadły na konto Pożogi Bonito za walkower z Noobsami.

W najniższej klasie rozgrywkowej czub tabeli pozostał bez zmian. FC Rivers pewnie ograło Złote Kalesony i z dziesięcioma oczkami na koncie wciąż są liderem. Drugiego miejsca nie oddają Spowolnieni. Trudny mecz z Warsaw Galaxy przyniósł komplet punktów, lecz niewiele zabrakło aby młodzi adepci futbolu urwali punkty rywalom. ESFT Warszawa po dobrym starcie sezonu zaczęło gubić punkty. W starciu z Chaosem Ochota padł remis 4:4 i mimo nadal zajmowanego trzeciego miejsca na pudle liderzy oddalili się już na trzy oczka. Atak Klonów zainkasował drugie zwycięstwo w sezonie. Po dwóch porażkach z rzędu zespół wziął się w garść i wysoko ograł ostatnią w tabeli Deltę. Pech trafił również FC K.A.C., po dobrej pierwszej połowie losy spotkania odmieniły się i zwycięstwo (pierwsze w sezonie) powędrowało do The Zombies.




Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1La Furia393002916000
2Orlik Mokotów493011917000
3CONNS-BUD462023120236
4Moczymordy36201118230
5Sonic36201201723-6
6Grospol.pl3411198
7Colo-Colo431031524
8Boca Juniors320211012
9AK Warszawiak Mokotów310121219
10Byli do pojechania20002419
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Scorpion Władysławów493012811000
2Forza Warszawa49301225000
3Wiecznie Młodzi472113311
4Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia462022025265
5Retarded Boys46202111810-2
6AB MED-Serwis36201151310-3
7Warriors-Real441121020000
8Olive Branch441121430000
9Bastion331021517
10Wściekłe Ptaki41013624
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1AZS PJATK4124003612
2Hiszpania C.F.493012613000
3Politechnika362011717132
4Uszy Pajonka26200154000
5Kickersi36201221210-2
6OLIKO Futbol431031722137
7Kokosy431031827230
8Roboclean431031032000
9Pożoga Bonito4310392510-7
10NOOBS2000206
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC Rivers4103102210000
2Spowolnieni4103101711000
3ESFT Warszawa472112411
4Warsaw Galaxy462021824131
5Atak Klonów46202211510-1
6The Zombies451211419
7Chaos Ochota441121219132
8Złote Kalesony44112161510-2
9FC K.A.C.431031416137
10Delta410131432
e-TarNet