/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa powrócił w rundzie wiosennej!
Pierwsze spotkania rundy wiosennej już za nami! Zapraszamy na krótkie podsumowanie ubiegłej niedzieli:

Ekstraklasowe zmagania w rundzie wiosennej rozpoczęły się już w ubiegły czwartek. Grospol.pl podejmował Inter-Europol Piekarnię Szwajcarską i bez większych problemów zagarnął komplet punktów zwyciężając 7:1. W niedzielę natomiast „fotelarze” podejmowali Chłopców z Ferajny, którzy powrócili na Sztuczną Trawę po prawie rocznej przerwie. Debiut nie był udany, Chłopcy ulegli wysoko bo aż 3:9 a Grospol.pl z dwoma zwycięstwami w dorobku przewodniczy w ligowej tabelce. Drugie miejsce z racji bilansu bramkowego zajmuje Boca Juniors po zwycięstwie 7:2 z Sonic. Najniższe miejsce na podium należy obecnie do Forzy Warszawa, która ograła 5:1 kolejny zespół powracający na Sztuczną Trawę - FC Hanoi. Ostatnim niedzielnym spotkaniem w Ekstraklasie był pojedynek Inter-Europolu ze Służewcem. Piekarnia Szwajcarska po czwartkowej porażce wzięła się w garść i ograła Służewiec aż 9:3.

Na zapleczu ekstraklasy z racji dziewięciu drużyn wchodzących w skład ligi, zawsze będzie pauzował jeden zespół. Tym razem był to AB MED-Serwis. Pierwsze miejsce po pierwszym meczu zajął Bastion, ogrywając aż 10:2 Kickersów. Drugim najlepszym wynikiem mogą pochwalić się Wiecznie Młodzi, którzy nie dali szans AZS PJATK i wygrali 7:1. Najniższy stopień podium „zaklepali” sobie Byli do Pojechania wygrywając 7:4 z Warriors-Real. W środku tabeli utknęły dwie ekipy, których mecz zakończył się podziałem punktów. Uszy Pajonka i Nankatsu zremisowały w swoim meczu 2:2.

Powracające do II ligi ESFT Warszawa w swoim debiucie dosłownie zdemolowało Pożogę Bonito aplikując im aż siedemnaście goli, tracąc przy tym tylko jednego! Debiutujący w rozgrywkach Ligowca zespół UA dobrze zaprezentował się na inauguracji sezonu i pokonał 9:7 powracającą po przerwie drużynę SNG Sadyba. Trzecie miejsce w ligowej tabeli objęły Wściekłe Ptaki, które ograły 5:3 Roboclean. Tuż za burtą podium wyładowały Kokosy, które po szalonemu meczu z Santiago Oldboys mogą cieszyć się z zasłużonego kompletu oczek. Spowolnieni oraz NBS na swoje debiuty muszą poczekać do najbliższej niedzieli.

W najniższej klasie rozgrywkowej najlepiej zadebiutował FC K.A.C., ogrywając Atak Klonów aż 11:2. Tyle samo goli zaaplikował rywalom Chaos Ochota, lecz Tango Warszawa odpowiedziało pięcioma trafieniami stąd druga lokata po pierwszej kolejce. Kolejna nowa drużyna - War Stars może być zadowolona z inauguracji rundy wiosennej w Ligowcu. War Starsom udało się wygrać 7:2 z powracającymi do ligi Sztukasami, dzięki czemu mają podium po pierwszej kolejce. Trzecioligowe zmagania w ubiegłą niedzielę zakończyła wygrana The Zombies 7:3 ze Złotymi Kalesonami. OBE i Kolektiv pauzowały w pierwszej serii gier.


Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Grospol.pl39300225
2Forza Warszawa26200103000
3Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia362012016000
4Orlik Mokotów1310072000
5Boca Juniors2310188000
6Chłopcy z Ferajny23101710000
7La Furia1000125
8FC Hanoi2000229
9Sonic20002817
10Służewiec20002516
............
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Bastion26200188000
2Wiecznie Młodzi2620092000
3Byli do pojechania1310074133
4AB MED-Serwis1310053000
5Warriors-Real2310191110-3
6Uszy Pajonka2101167110
7Nankatsu21011810110
8AZS PJATK20002412
9Kickersi20002312
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ESFT Warszawa26200254000
2UA262002211000
3Kokosy26200127000
4Wściekłe Ptaki26200117000
5NBS0000000
6Spowolnieni1000146
7Roboclean1000135
8SNG Sadyba200021016
9Santiago Oldboys20002713
10Pożoga Bonito20002530
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga wiosna 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Chaos Ochota26200246000
2War Stars26200174000
3FC K.A.C.26200142000
4Kolektiv1310041000
5Sztukasy2310158000
6The Zombies23101913000
7OBE1000103
8Złote Kalesony20002411
9Tango Warszawa20002614
10Atak Klonów20002324
e-TarNet