/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa
Sezon Wiosna 2019 trwa w najlepsze!ł!



Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Chłopcy z Ferajny5155003813
2Przyjaciele593023223
3Boca Juniors462021416265
4Spowolnieni.462022529133
5FC Hanoi46202161523-1
6Służewiec56203222933-1
7Grospol.pl46202181420-6
8Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia331021119
9PM0000000
10AB MED-Serwis400041028
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ESFT Warszawa6134112725
2AK Warszawiak Mokotów4124002912
3Bastion493012712
4Kokosy672132122110
5WM'19572121820110
6Tango Warszawa462023417265
7Warriors-Real441121820
8Nankatsu631052151
9FC K.A.C.520231531
10KTW0000000
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Koty z Ochoty5103113220
2Hmmm FC493013113000
3bezawarii.com393002712000
4CORSTON WANKERS682222124
5BCG WAR Stars572124931110
6Kolektiv572121624110
7Sztukasy562031926265
8Polisquad631052060
9AZS PJATK310121621
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Fair Play Plus6124023437
2Inter C.F.4103103819000
3OKS Służew5103112418000
4The Zombies582211813
5Tango II Warszawa562032731265
6Atak Klonów451211414
7Roboclean441122422
8DTS431031521
9Złote Kalesony510141231
e-TarNet